El fuego Key West 6+1 gázgrill
Az El Fuego® Key West 6+1 gázgrill egy minőségi, nagy teljesítményű, nagyméretű grill azok számára, akik hatékonyan és kényelmesen szeretnének grillezni füst és bonyolult előkészületek nélkül. A teljesítménye 22 kW, a grillezőfelülete 82 × 42 cm, valamint öt főégő, egy turbóégő és egy oldalsó égő kombinációjával egyszerre kényelmesen és tökéletes eredménnyel készíthet ételt az egész társaságnak.
A Key West 6+1 gázgrill fő előnyei és jellemzői
- 82 × 42 cm-es grillezőfelület öntöttvas ráccsal a hő egyenletes elosztásáért
- 5 fő rozsdamentes acél égő (egyenként 3,0 kW) – lehetővé teszik a hőzónák egyenletes elosztását a rács teljes felületén
- 1 turbo égő (4,0 kW) – gyors felmelegedést és tökéletes hús megsütést biztosít intenzív ízzel
- 1 oldalsó égő (3,0 kW) – lehetővé teszi a köretek, szószok vagy levesek teljes értékű főzését
- Teljes teljesítmény kb. 22 kW
- Forgatható vezérlőgombok LED világítással a kényelmes kezelésért még esti grillezéskor is
- Elektromos gyújtás az azonnali és megbízható indításhoz
- Tágas tárolófelület az étel kényelmes elkészítéséhez
- Zárható alsó szekrény – befogad egy 5 kg-os gázpalackot
- 2 fékes kerék + 2 fix kerék a stabil és biztonságos kezeléshez
- Fedél fogantyúval és beépített hőmérővel
- Robusztus acél és öntöttvas konstrukció
Műszaki adatok
- Méretek: kb. 150,5 × 116,5 × 58 cm
- Grillező felület: kb. 82 × 42 cm (öntöttvas rács)
- Teljes teljesítmény: kb. 22 kW (5× 3,0 kW + turbo égő 4,0 kW + oldalsó égő 3,0 kW)
- Gázfogyasztás: kb. 1 601 g/h
- Gáz típusa: propán, bután (tisztított propánt ajánlunk)
- Gáznyomás: 50 mbar
- Fúvóka mérete: fő 0,75 mm / turbo 0,86 mm / oldalsó 0,75 mm
- Gáz kategória: I3 B/P (50)
- Gyújtás: elektromos
- Anyag: acél, vas
További információk
- Csomag méretei: 89 x 58 x 53 cm
- Súly: 50 kg (nettó) / 54,6 kg (bruttó)
- Rendelési szám: AY5603
- EAN kód: 4250373256030
Az El Fuego® Key West 6+1 gázgrill ideális választás kerti partikhoz, nagyobb családi összejövetelekhez, valamint mindazoknak, akik teljes mértékben szeretnék irányítani a grillezést – maximális teljesítménnyel, hellyel és kényelemmel, kompromisszumok nélkül.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Klasszikus gázgrillek |
|---|---|
| Súly: | 54.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4250373256030 |
| A fúvóka mérete: | hlavní hořák 0,75 mm / turbohořák 0,86 mm / boční hořák 0,75 mm |
| Anyag: | Acél, vas |
| Csomag méretei: | 89 x 58 x 53 cm |
| Égők: | rozsdamentes acél |
| Egyéb jellemzők: | Beépített hőmérő a tökéletes grillezési eredményekért |
| Gáz kategória: | I3 B/P (50) |
| Gáz típus: | propán, bután és keverékeik |
| Gázfogyasztás: | cca 1 601 g/h |
| Gáznyomás: | 50 mbar |
| Grillező felület: | cca 82 × 42 cm (litinový rošt) |
| Gyújtás: | Elektromos |
| Méretek: | cca 133 × 116,5 × 58 cm |
| Névleges teljesítmény: | 16 kW (4x 3,0 kW, 1x 4,0 kW) |
| Súly: | 50 kg (nettó) / 55 kg (bruttó) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
.jpg)